Książka - Meble od nowa


     Dziś zupełnie nietypowo, ale jak najbardziej w tematyce odnawiania mebli. Wiem, że skoro tu zaglądacie, to zapewne lubicie tematy związane ze starymi meblami. Mam więc dla Was bardzo dobrą wiadomość. Mianowicie ukazała się właśnie doskonała książka o domowym odnawianiu mebli autorstwa Małgorzaty Budzich pt. Meble od nowa - domowe renowacje.

Chciałam się wam przy okazji troszeczkę pochwalić, że mój mały blog i komoda "z morskiej głębiny" znalazły się w książce, z czego jestem ogromnie dumna :)Małgosia prowadzi bloga Odnawialnia i ma ogromne doświadczenie w odnawianiu i wszelkiego rodzaju przeróbkach starych mebli. 


W książce znajdziecie absolutnie wszystko, co jest Wam potrzebne, aby zacząć przygodę z meblami oraz pogłębiać posiadaną już wiedzę  i doświadczenie. To nie jest zwykły poradnik. To jest kompendium fachowej wiedzy, podanej w bardzo przystępny sposób. 


Marzy Ci się stolik zrobiony metodą pouringu, a może chciałabyś zrobić liska origami na szafce albo wykonać samodzielnie uchwyty do mebli? Te i wiele innych gotowych projektów - podanych na tacy - z opisem poszczególnych etapów prac i wykorzystanych materiałów znajdziecie w książce.
Książka jest pięknie wydana, z mnóstwem fantastycznych zdjęć, a czyta się ją od dechy do dechy.


 Po więcej szczegółów zapraszam do źródła -  tutaj

Zróbcie sobie prezent i kupcie książkę, bo naprawdę warto.

Pozdrawiam serdecznie
Kasia

Komentarze

Publikowanie komentarza

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

MÓJ INSTAGRAM

Obserwatorzy