O mnie     Jakiś czas temu (choć bliżej prawdy jest - dawno, dawno temu) przeprowadziliśmy się z mężem na wieś za miastem - do domu, który odziedziczył po swoich Dziadkach. Dom był stary i bardzo zniszczony, ale miał duszę i krył całe mnóstwo skarbów, które dla większości nadawały się tylko do wyrzucenia. Ale nie dla mnie. Zauroczyły mnie stare wiejskie meble, wykonane z porządnego drewna, które pomimo upływu czasu wciąż wyglądały świetnie....no powiedzmy, że świetnie :). Trzeba im było tylko poświęcić trochę pracy i pomysłu. O renowacji mebli nie miałam żadnego pojęcia, kierowałam się tylko własną intuicją i metodą prób i błędów próbowałam osiągać zamierzone rezultaty. I tak zaczęła się moja przygoda ze starociami. Meble służą nam do dziś, a na strychu mam wciąż sporo zachomikowanych różności. Więc ta zabawa chyba nigdy się nie skończy :).

Reaktywacja staroci stała się moją pasją. 

Szczególnie lubię takie, w których nikt już nie widzi żadnego potencjału, niechciane, porzucone. Mam ogromną frajdę, kiedy uda mi się wydobyć z nich ukryte piękno i zaczynają żyć nowym życiem, ciesząc oko kolejnych użytkowników.

Nie lubię wyrzucania i marnotrawienia.
Przerabiając meble, mam poczucie, że w jakimś maleńkim stopniu oszczędzam Matkę Naturę.

Będzie mi bardzo miło, jeśli znajdziecie tutaj dla siebie coś interesującego i zechcecie się ze mną dzielić swoimi wrażeniami.

Pozdrawiam serdecznie

Kasia Brożek


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...